SENIORADA 23.06.2018

Europejskie Stowarzyszenie Promocji Aktywności Ruchowej 50+ oraz Uniwersytet Trzeciego Wieku AWFiS w Gdańsku po raz kolejny zapraszają seniorów i ich rodziny na międzypokoleniowy piknik SENIORADA. Inicjatywa ta ma na celu przede wszystkim zintegrować pokolenia poprzez rekreację. Senior z seniorem lub senior z juniorem aktywnie spędzą czas razem.

Program obfituje w wiele atrakcji. Na Senioradzie każdy senior znajdzie coś dla siebie. Dla tych seniorów co lubią aktywności na świeżym powietrzu czekają instruktorzy z ciekawymi grami plenerowymi, nie zabraknie wrażeń dla sympatyków dobrej muzyki, badań i innych atrakcji.

Celem pikniku jest integracja pokolenia seniorów nie tylko
z Trójmiasta, ale również innych gmin Województwa Pomorskiego. Liczmy, że będzie to świetna okazja do integracji międzypokoleniowej poprzez rekreację i aktywne spędzenie wolnego czasu.
Seniorzy w ramach pikniku będą mogli skorzystać z czterech stref:

rekreacji
relaksu
bezpieczeństwa i zdrowia
informacji

Organizatorem Seniorady jest Europejskie Stowarzyszenie Promocji Aktywności Ruchowej 50+ w Warszawie we współpracy z Uniwersytetem Trzeciego Wieku Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku oraz Urzędem Marszałkowskim Województwa Pomorskiego. Projekt jest współfinansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!
Krótka relacja z I edycji wydarzenia:
https://www.youtube.com/watch?v=4uzdU51v2uk

Widzimy się 23 czerwca 2018 r. w godz 10.00 – 14.00 na terenie AWFiS w Gdańsku, ul. K. Górskiego 1.


Zdjęcie użytkownika Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku.

 

Dodaj do zakładek Link.